Poradna pro zdraví a harmonii duše i těla
e-mail: sing@seznam.cz
mobil: 603 468 971

Jmenuji se Lenka Singerová. Žiji v Brně.

Moje původní povolání aranžérky jsem si doplnila maturitou na Střední umělecko průmyslové škole v Brně (nyní opět ŠUŘ) v oboru propagační grafika – výstavnictví. V tomto oboru jsem pracovala donedávna, se zaměřením na reklamní grafiku.

Již delší dobu se zajímám o alternativní metody medicíny a také různé druhy spirituálního umění. V těchto oblastech jsem částečně samoukem, navštěvuji různé přednášky a semináře a studuji z literatury. Jako první jsem absolvovala seminář Modré alfy, SU JOK THERAPY 1. a 2. stupně, zasvěcení Reiki 1.a 2. stupně, Školu tarotu – výklad karet, astrologické a numerologické semináře, semináře Feng - šuej - 1, 2, 3 stupeň, 4 pilíře osudu, Shamballa 1024 - st. 1 - 4, Mistr učitel, Boží pečeť - Mistr učitel a další.

Již čtvrtým rokem provozuji činnost  ,,Poradny pro zdraví a harmonii duše i těla.,,  - SLUNCE.
Zde se zabývám diagnostikou a terapií pomocí alternativní psychologie. Prostřednictvím Reiki, Su-joku a dalších metod, jako např. aromaterapie, lithoterapie, přírodních léčivých prostředků se snažím s mými klienty najít tu správnou rovnováhu k dosažení zdraví i duševní pohody. Také pomocí výkladu tarotových karet a automatické kresby a osobními energetickými kresbami. V neposlední řadě se také zabývám diagnostickou kresbou aury a zdravotního stavu. Dalším rozšířením mojí činnosti je automatické psaní , formou channelingu,  propojení s energií vysokých vibrací, andělských energií.

Mým dalším posláním a koníčkem je práce s lidmi, proto se snažím seznamovat co nejširší veřejnost s technikou automatické kresby a malování mandal prostřednictvím kursů, které se pravidelně pořádají v prostorách Poradny Slunce v Brně, na Štolcové č.31. Semináře jsou určeny pro zájemce o sebepoznání i pro terapeuty, kteří dále pracují s lidmi a chtějí těmito technikami rozšířit svoje působení.

Co mě vlastně přivedlo k těmto činnostem?  V zásadě  se jednalo asi o proces dozrávání duševního poznání a vnímání signálů fyzického těla, které mi dávalo prostřednictvím problémů najevo, že se něco nedělá dobře a je třeba to změnit. Snažila jsem se ( a to platí dodnes) najít svoji vlastní cestu k uzdravení duše i těla, prostřednictvím alternativních technik . Začala jsem malováním mandal na sklo a jednoho dne se ve mně probudila touha pohrávat si na papíře s barvami a tvary. A tenkrát pro mne začalo to krásné dobrodružství, kdy se uprostřed papíru postupně začala rozrůstat barevná kompozice, až se z ní zrodil celý obrázek – mandala . Sama jsem vždy překvapena, co že se to na papíře přede mnou uskutečnilo. Kreslím buď pro některého z přátel, na kterého pak po celou dobu tvoření myslím, anebo kreslím mandalu „univerzální“. Kreslím meditativním způsobem, podobným automatické kresbě, a nechávám se vést upřímnou touhou, aby mandala pokud možno byla příjemná a pozitivní a na svého majitele kladně působila. Osobní mandalu dokážu vytvořit i pro zcela neznámého člověka, na základě jeho data narození a jména a příjmení. Mandalu může majitel využívat k sebepoznávacímu procesu i k procesu uzdravení a k harmonizaci, stejně jako osobní energetické obrázky.

V případě automatické kresby je postup obdobný, požádám vyšší vesmírnou inteligenci o pomoc při tvorbě a zaměřím se tématicky na danou oblast. V poslední době často tvořím obrázky týkající se zharmonizování energetických center v těle – čaker.

Další velkou zálibou je malování obrazů barvami, což je vlastně mojí formou meditace a odpočinku. Obrazy mají silnou pozitivní energii a jejich prostřednictvím je možno harmonizovat prostory a osoby, které se v dosahu jejich působené nachází. Některé působí jako energetické zářiče, jiné jsou určeny k meditaci a ke zklidnění přetížené nervové soustavy.

Věřím, že moje tvorba může v dnešním uspěchaném materiálním světě  přinést klid a harmonii i do Vašich srdcí a duší a pomoci Vám k nalezení té správné cesty.

Děkuji Vám a přeji vše dobré

Lenka Singerová

Tvořivá radost

Tvořivá radost

Chtěli byste mít svoji osobní mandalu?

ano (14422 | 30%)
ne, nezajímá mě to (12358 | 26%)
možná časem (10495 | 22%)
již ji mám (10568 | 22%)
láska-koláž.jpg

Malujete mandaly?

ne,ale chystám se (13265 | 34%)
ano (13557 | 34%)
ne (12675 | 32%)
Obrázky a texty si můžete zcela zdarma stáhnout a uložit do svého počítače, nebo vytisknout. Nemohou však být bez souhlasu autorky předmětem dalších komerčních aktivit. ©2007 Lenka Singerová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one