Poradna pro zdraví a harmonii duše i těla
Diagnostická automatická kresba
Automatickou kresbou mohu zjistit nerovnováhu energie v čakrách, různé neharmonické projevy v auře člověka, aniž by zatím propukla nemoc na fyzickém těle.
Lze také zjistit například vhodnost partnera, propojení partnerů na úrovni jejich čaker, do budoucnosti je možné doporučit techniky na zharmonizování partnerských energií. Nemusí se jednat pouze o partnerské vztahy, ale mezilidské vůbec, např. rodiče a děti, sourozenci, spolupracovníci atd.
K této diagnostické automatické kresbě je potřeba přesné datum a jméno a příjmení diagnostikované osoby.
Dále mohu zakreslit vlivy negativních geopatogenních zón dle plánku Vašeho bytu či kanceláře, nebo pozemku.

Terapeutická automatická kresba
Tento typ kresby se používá k vyladění vlastní energie v orgánech, čakrách, meridiánech. Využíváme přitom zvýšeného proudění energie práce ve skupinách, skupinové terapie malováním a účinků meditace.

Semináře probíhají buď v pravidelných intervalech dvakrát měsíčně (Brno) v dvouhodinových blocích, nebo souvislé sobotní semináře ve dvou stupních náročnosti (termíny a místa konání najdete v rubrice Semináře).
Pro jednotlivce nebo malé skupiny lze dohodou uspořádat semináře či besedy s automatickou kresbou, i v rámci jiných aktivit.

OSOBNÍ ENERGETICKÝ OBRÁZEK
Maluji osobní energetické obrázky na míru - dle Vaší momentální potřeby - ke zvýšení energie některé z čaker, případně celkový harmonizační obrázek, nebo například osobní mandalu - vhodně jako dárek. (postačí datum narození, jméno a příjmení)


Cena za kresby je od 500,- Kč, dle požadované služby.
Diagnostika zdravotního stavu, včetně automatické kresby čaker a doporučení k harmonizaci cena 800,- Kč.
Objednávky na tel. výše uvedený, případně e-mailem.

 
Tvořivá radost

Tvořivá radost

Chtěli byste mít svoji osobní mandalu?

ano (14422 | 30%)
ne, nezajímá mě to (12358 | 26%)
možná časem (10495 | 22%)
již ji mám (10568 | 22%)
láska-koláž.jpg

Malujete mandaly?

ne,ale chystám se (13265 | 34%)
ano (13557 | 34%)
ne (12675 | 32%)
Obrázky a texty si můžete zcela zdarma stáhnout a uložit do svého počítače, nebo vytisknout. Nemohou však být bez souhlasu autorky předmětem dalších komerčních aktivit. ©2007 Lenka Singerová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one