Poradna pro zdraví a harmonii duše i těla

BOŽÍ PEČEŤ

 

Samotná energie Boží pečeti je bez- symbolová. Pro jedince, kteří jsou zvyklí lpět na symbolech se může používání této energie jevit jako obtížné a těžko „uchopitelné“, protože princip toku energie Boží pečeti spočívá na opravdovém odevzdání se a stáním se toho kanálu energie, jak jsme byli učeni na reiki 1. stupně. Na rozdíl od reiki (nebo podobných systémů) je Boží pečeť jedinečná v tom, že nemusíte mít znalosti v proudech energií, není třeba provádět diagnostiky, není třeba energii vědomě směřovat – naopak. Je třeba se energii plně odevzdat, vypnutí veškerých myšlenek, obav a předpokladů je v podstatě nutností. Energii přijímáte, ale nevysíláte.

Boží pečeť je vysoká forma světelné energie, kterou se naplníte a již vyzařujete do svého okolí. Již pouhá přítomnost v této energii spouští léčení a působí i na druhé osoby, aniž by to bylo vaším přímým záměrem.

Boží pečeť lze posílat také na dálku krásným specifickým způsobem naladěním na energii druhé osoby. Pro dálkový přenos není třeba fotografií, symbolů… PRACUJETE SRDCEM.

 


Energie Boží pečeti je darem nejčistšího zdroje, pomáhá v osobním rozvoji a potlačuje kontrolu ega, jedná se o vysoko vibrační energii.

1. Stupeň/uživatel
Cena 1 500 Kč.

2. Stupeň/Mistr
Cena 1 500 Kč.

 V současné době se již provádí zasvěcení do obou stupňů najednou za cenu 2.500,-

Součástí zasvěcení jsou skripta a osvědčení

 

( Zasvěcení provádí na požádání Mistr učitel Lenka Singerová )

 Termín zasvěcení individuálně dle Vašich potřeb

Tvořivá radost

Tvořivá radost

Chtěli byste mít svoji osobní mandalu?

ano (14422 | 30%)
ne, nezajímá mě to (12358 | 26%)
možná časem (10495 | 22%)
již ji mám (10568 | 22%)
láska-koláž.jpg

Malujete mandaly?

ne,ale chystám se (13265 | 34%)
ano (13557 | 34%)
ne (12675 | 32%)
Obrázky a texty si můžete zcela zdarma stáhnout a uložit do svého počítače, nebo vytisknout. Nemohou však být bez souhlasu autorky předmětem dalších komerčních aktivit. ©2007 Lenka Singerová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one