Poradna pro zdraví a harmonii duše i těla

Shamballa

Shamballa 1024 je zde pro všechny a slouží jako takzvaná jízdenka k Vzestupu.

Těm, kteří již vědomě jdou jakoukoliv duchovní cestou Shamballa 1024 ještě více urychluje jejich vývoj a dokonale pomáhá rozbíjet jednu iluzi za druhou. Těm, kteří ještě vědomě po žádné duchovní cestě nekráčí zase napomáhá vnímat svět i sebe více energeticky, a probouzí v nich větší vnímavost k sobě samým i k životu, a  nám všem pomáhá lépe vnímat své emoce a pocity,vyznat se v nich a nenechat se jimi pohltit.
Shamballa 1024 je energetický léčebný systém, který je naší planetě teprve od roku 2003. Je reprezentován nanebevzetým Mistrem  Saint Germainem a jeho očistným Fialovým plamenem a dále také jeho průvodcem jménem Joelle.
Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Symboly Shambally 1024 kmitají ve 5D a mohou pomoci vyléčit nemoci,na které naše medicína , jež je určena pro 3.dimenzi, nestačí. Nicméně hlavním předpokladem k vyléčení je ochota se změnit a pracovat na sobě.
Shamballa 1024 je silná transformační energie představující velice účinný nástroj pro čištění nahromaděných bloků v našem podvědomí. Zasvěcení do Shambally velmi urychluje náš osobní i duchovní vývoj. Je potřeba s tím počítat a dát k tomu vnitřní souhlas.

Shamballa 1024 v sobě slučuje několik typů energií. Jde o tyto energie:
- Univerzální životní energie (Reiki) – to je energie,která protéká celým Vesmírem,Je to energie,která tvoří a dává život a její hnací silou je láska.
- Energie Světla v našem Duchovním srdci -  neboli “JÁ JSEM” Boží přítomnost.Tato energie byla údajně lidstvu zpřístupněna v roce 1987 v době harmonické konvergence,aby otevřela pro Zemi novou cestu k Bytí.
- Energie Nanebevzatých Mistrů - Nanebevzetí Mistři jsou bytosti,které ukončily svůj reinkarnační cyklus a nyní existují v energetické formě,vedou a učí lidstvo.Jejich úkolem je podpořit nás a planetu Zemi v našem duchovním vývoji a pomoci nám dosáhnout konečného osvobození.

- Kristovo vědomí (všeobsahující,bezpodmínečná láska)

Systém obsahuje celkem 1024 symbolů, které jsou rozděleny do čtyř stupňů
po 256 symbolech – a ty jsou pak předávány “telepaticky” prostřednictvím
zasvěcení přes naše Vyšší Já.

Léčení Shamballou probíhá v širokém spektru,ošetřuje a léčí člověka celistvě. Napravuje disharmonie ve fyzickém těle a v tělech jemnohmotných. Transformuje emoční negativitu, kterou jsme vytvořili v sobě a kolem sebe.

Zasvěcení do Shambally 1024
zahrnuje 1024 symbolů ve 4 stupních, které se předávají (nahrávají se) do aury (energetických těl) člověka telepatickou cestou. Tyto symboly umožňují navázat propojení se Shamballou a jejími bytostmi. A následně se stahují takové druhy léčivých energií, které jsou pro daný záměr nejúčinnější.
Shamballa má vysokou ochranu. Léčení posílá jen do situací, které jsou v souladu s vesmírným řádem a v souladu se zákony (plánem) vývoje daného člověka.

Zasvěcení 1-2 st.zároveň, ( cena 1,500,- )

Zasvěcení 3-4 st.zároveň, ( cena 1,500,- )

 

Součástí zasvěcení je manuál a osvědčení.
V současné době zasvěcuji i Shamballu 2002 a 3110

Na požádání budete zasvěceni Mistrem Učitelem Lenka Singerová - termíny dle dohody

Tvořivá radost

Tvořivá radost

Chtěli byste mít svoji osobní mandalu?

ano (14422 | 30%)
ne, nezajímá mě to (12358 | 26%)
možná časem (10495 | 22%)
již ji mám (10568 | 22%)
láska-koláž.jpg

Malujete mandaly?

ne,ale chystám se (13265 | 34%)
ano (13557 | 34%)
ne (12675 | 32%)
Obrázky a texty si můžete zcela zdarma stáhnout a uložit do svého počítače, nebo vytisknout. Nemohou však být bez souhlasu autorky předmětem dalších komerčních aktivit. ©2007 Lenka Singerová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one